Tilbake til alle rapporter

Asfalt i oppløsning.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 18:24, fredag 19 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region nord og Tromsø mindre enn et minutt senere

Asfalt i oppløsning. Fått stensprang under bil. Har trått over på en av de løse asfaltflakene. Har vært slik i mange år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?