Tilbake til alle rapporter

Hull og dump i veien.

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 23:04, lørdag 20 august 2022

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Stor dump som kommer fra telehiv og asfalt dom gir etter. Biler kan bli ødelagt pga dette når dem ikke kjenner til humpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?