Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien ved en fartsdemper, på høyre side når du kjører fra barnehagen

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 07:33, man. 22 august 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

Stort hull i vegen som vises dårlig på kvelden og ved regnvær. Hullet er så stort at det er farlig for tohjulinger og kan medføre stor skade på biler

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?