Tilbake til alle rapporter

Hei. Her mangler det busskur etter at dette ble revet etter påkjørsel 23.12.21. Det er mange unger som tar skolebussen fra dette buss stoppet. Skoleåret starter i dag og det er snart gått 8 mnd uten at noe har skjedd. Det ligger forøvrig glassbrott på bakken etter der som ble knust.

Rapportert av desktop i kategorien Buss- og togstopp anonymt 08:40, mandag 22 august 2022

Sendt til Sortland 5 minutter senere

Hei. Her mangler det busskur etter at dette ble revet etter påkjørsel 23.12.21. Det er mange unger som tar skolebussen fra dette buss stoppet. Skoleåret starter i dag og det er snart gått 8 mnd uten at noe har skjedd. Det ligger forøvrig glassbrott på bakken etter der som ble knust. Det busskuret som er på motsatt side av veien har hatt knust rute i omtrent 10 år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?