Tilbake til alle rapporter

Manglende busskur

Rapportert av desktop i kategorien Buss- og togstopp anonymt 10:19, mandag 5 september 2022

Sendt til Oslo mindre enn et minutt senere

På grunn av manglende busskur/leskur på holdeplass Dælenenga for buss 30 retning Bygdøy, brukes overbygd garasjeport tilhørende Sideros sameie i Fagerheimgata 14B av mange reisende. Dette medfører mye søppel, spesielt fra sigaretter, som dessuten er sjenerende for beboerne som har soverommene i etasjene over. Det er ikke riktig at et privat sameie må være busskur på vegne av kommunen og det er ikke noe sted å kaste søppel der, så da går store mengder rett på bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?