Tilbake til alle rapporter

Bom er kjørt ned og biler kjører rett inn i parken

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:07, tirsdag 6 september 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Bommen inn til parken Bülov Hanssens Plass fra Vestsiden ble kjørt ned for en stund siden og røk i festet sitt og mange biler kjører rett inn i parken og tror veien fortsetter innover, her løper barn rundt å leker. Bommen ligger nå plassert i busken ved siden av.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?