Tilbake til alle rapporter

Ødelagt og slitt stikkvei

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 23:47, ons. 7 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

Veien er delvis opphøyd på midten slik at det tar oppi understellet til enkelte biler. Veien er også veldig sprekkete og har skader etter brøyting. Den er også ujevnt skjev. Benyttes av mange syklister og er ikke en veldig trygg sykkelvei i så måte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?