Tilbake til alle rapporter

Gangfelt mangler og fortauskant bør slipes ned for lettere passering mrd rullestol/sykkek

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 15:01, søn. 11 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 3 minutter senere

Gangfelt mangler og fortauskant bør slipes ned for lettere passering mrd rullestol/sykkek

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:40, søn. 9 oktober 2022

  • Still open, via questionnaire, 16:52, søn. 6 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?