Tilbake til alle rapporter

Løs betongelement i fartsdemper

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier av Flemming Steen Nielsen 14:01, mandag 12 september 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er et eller flere løse betongelementer i fartsdemperen rett utenfor vårt hus (Hoffsjef Løvenskiolds vei 42 E/ Skogfaret 16 A) og dette er veldig plagsomt i og med at det kommer et kraftig dunk de gangene noen kjører over. Lyden/støyen forplanter seg veldig og høres veldig godt inne i vår leilighet. Dette kan også være svært trafikkfarlig for alle typer kjøretøy. Håper dette kan utbedres snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?