Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys virker

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 22:18, tirsdag 13 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 2 minutter senere

Lever enda i mørke, ingen gatelys i Revestien . Har vært uten lys i mange uker. 🙁

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Tusen takk, nå har vi fått lys i Revestien 😊

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:44, torsdag 15 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?