Tilbake til alle rapporter

Ønsker fartshumper i Even Godagers gate

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 13:53, torsdag 15 september 2022

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Både personbiler og bybussen holder høy fart her. Det er en gate med mye fotgjengere og barn som leker. Et par fartshumper her hadde hvert lurt for å forebygge en påkjørsel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:41, fredag 14 oktober 2022

  • Still open, via questionnaire, 09:27, fredag 11 november 2022

  • Still open, via questionnaire, 10:45 idag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?