Tilbake til alle rapporter

Gatelys på midt på dagen

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 12:46, onsdag 28 september 2022

Sendt til Statens vegvesen region nord og Torsken 4 minutter senere

Gatelys på midt på dagen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?