Tilbake til alle rapporter

Skeiv lyktestolpe

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 12:10, lørdag 1 oktober 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Lyktestolpen er skeiv og må rettes opp eller fjernes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:36, tirsdag 8 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?