Tilbake til alle rapporter

Mangler fotgjengerovergang

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 01:09, man. 17 oktober 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim mindre enn et minutt senere

Dette krysset er trafikkert og har mange gående og syklende. Det mangler fotgjengerovergang. Bilene som kjører inn fra Byåsveien her har altfor mange elementer å fokusere på når de svinger inn og med mange barn i området kan det oppstå farlige situasjoner

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?