Tilbake til alle rapporter

Smauet bak Holbæk Eriksensgate1 er asfaltert og ikke tatt hensyn til stengekran for vann inn til huset som ligger i bakken hvor de har asfaltert.

Publisert av mobile anonymt 19:26, søn. 30 oktober 2022

Sendt til Mandal og Vest-Agder 3 minutter senere

Vi kan ikke stenge av vannet til Holbæk Eriksensgate1 om noe skulle skje. Vennligst ordne opp i problemet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?