Tilbake til alle rapporter

Ulovlig Kjøring

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 00:41, fre. 14 oktober 2011

Sendt til Statens vegvesen region øst og Skjåk 3 minutter senere

Sykkelvei (tidligere bilvei) ved Langslågata 19 er sperret med steiner. Nå er det flere som bruker grusvei mot Langslågata 17E istedet. Vil kommunen sperre denne også?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 01:12, fre. 11 november 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter