Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys ved Ime barneskole

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 22:46, ons. 9 november 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Det ingen lys på bilveien inn til skolen. Hver dag må vi gå i mørket. Lysstålpene står der, men er ikke i bruk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 06:13, tor. 8 desember 2022

  • Still open, via questionnaire, 16:02, torsdag 5 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?