Tilbake til alle rapporter

Trafikkfarlig situasjon utenfor skole

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier av haavardhaugen@online.no 13:01, ons. 9 november 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Nyskolen er plassert i Østerdalsgata. Her ferdes mange myke trafikanter. I forrige uke oppsto det en neste ulykke pga kjøretøy kom i høy fart gjennom denne gaten. Elev reddet seg i siste liten men er preget over situasjon. Østerdalsgata har fått to fartsdempere for to uker men nesten ulykke i forrige uke viser at dette ikkje er nok. Etterlys derforhastighets reguleringstiltak fra Østerdalsgata mot Hedmarksgata (numedalsgaten).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?