Tilbake til alle rapporter

Høy kum midt i gruslagt sykkel-/gangvei - mangler vedlikehold

Rapportert av desktop i kategorien Sykkelveier anonymt 15:52, tor. 10 november 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Sykkel-/gangvei i terrenget mangler vedlikehold. Kum står ca 7-8 cm opp fra grusen midt på det smaleste partiet. Veldig lett å treffe og veldig skummel! Smaleste partiet på hele Svartdalsveien. Kum til venstre, gammel betongblokk inntil gjerdet til høyre når man kommer fra Alna og mot Bryn. Veistrekningen som går parallelt mangler helt fortau og er alltid tett av biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Ytterst midlertidig løst med løs grus helt rundt kummen som stikker opp. Feil grus benyttet, sprer seg når man går eller sykler i den. Hele det lille strekket trenger ordentlig bunndekke for sykkelvei, a la turveier i marka. Ikke vanskeligere enn det.

    Publisert anonymt 09:30, fre. 9 desember 2022
    Still open, via questionnaire

  • Kommer tilbake til dette til våren, nå er det for sent å gjøre noe ordentlig.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:06, fredag 6 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?