Tilbake til alle rapporter

Fortau benyttes som bilveg

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:30, tir. 15 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim mindre enn et minutt senere

Fortau benyttes som snarveg mellom Julianus Holms Veg/ Haakon VII og Lade Alle

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:38, tir. 13 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?