Tilbake til alle rapporter

Kuttet vekk asfalt over hele vegbredden

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 08:00, tir. 22 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Det er kuttet vekk asfalt over hele vegbredden her. Antar det er for å reparere eller noe sånt, men hakket/hullet er veldig dypt og man må kjøre i sneglefart over her. Problemet blir når den første snøen kommer, hvis det ikke har blitt lappet med ny asfalt innen da. Det er ofte svært glatt øverst i Presthusvegen, og må man ned til sneglefart pga. hakket i asfalten så vil man antakelig stå fast. Bare et vennlig tips om at dette fikses før den første snøen kommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:27, tir. 20 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?