Tilbake til alle rapporter

Mørkt på Solgløtt

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 23:45, tor. 24 november 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Gatelysene på Solgløtt har ikke vært på i høst. Har sendt Mail på dette før men ingenting har blitt gjort. Det blir utrolig mørkt her og umulig å se hvor en går tidlig på morgenen eller på kvelden. Det er også umulig å se om noen er på utsiden av huset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?