Tilbake til alle rapporter

Sporet asfalt/meget nedslitt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:20, tor. 20 oktober 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Ulstein 5 minutter senere

Vegen frå R 61 , Dimnakrysset og krysset Straumane handel er svert sporet, spora er så djupe, at legg ein ei flaske i vil den ikkje verte knust. Spesielt dei første 500 m frå Dimnakrysset og mot Straumane er verst,.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Raskt utbedra. Bra

    Publisert anonymt 08:00, fre. 18 november 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter