Tilbake til alle rapporter

Gatelys defekt, i krysset

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 11:36, lørdag 25 februar 2023

Sendt til Flekkefjord og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Lyser ikke, vært slik lenge !!!!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Nå er flere defekt ! En skam at kommunen ikke fikser dette !

    Publisert anonymt 11:57, lørdag 25 mars 2023
    Still open, via questionnaire

  • Still open, via questionnaire, 10:00, søndag 23 april 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?