Tilbake til alle rapporter

Ikke avløp, vann i grøfta og i veien.

Rapportert av mobile i kategorien Tette avløpsrister anonymt 09:28, torsdag 23 mars 2023

Sendt til Løten 1 minutt senere

Vann blir stående på et krakelert asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:40, onsdag 26 april 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?