Tilbake til alle rapporter

Kloakk renner ut i fortauet

Rapportert av mobile i kategorien Vannforsyning anonymt 08:25, tirsdag 28 mars 2023

Sendt til Bergen 5 minutter senere

De siste dagene har det luktet kloakk ved bussholdeplassen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Fremdeles uløst.

    Publisert anonymt 07:54, torsdag 13 april 2023

  • Still open, via questionnaire, 09:01, tirsdag 25 april 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?