Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:00, fre. 18 november 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Andebu 5 minutter senere

Ute av drift

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ikke reparert

    Sendt inn av Einar Lie 15:03, fre. 18 november 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:19, fre. 16 desember 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter