Tilbake til alle rapporter

Manglende skilt/merking

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 10:10, man. 28 november 2011

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Krysset mellom RV13 og Skjeggedalsveien, merket refuge på veibanen, har kun et skilt som viser kjøreretning. Skiltet som skal veilede trafikanter fra Skjeggedalsveien ble kjørt ned for lenge siden og er ikke satt oppigjen. Mangler refleks på baksiden av skilt som står der, vanskelig å se dette i mørket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:01, man. 26 desember 2011

  • Still open, via questionnaire, 17:13, man. 23 januar 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?