Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys på bussholdeplasser

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn E bakken 21:37, tor. 1 desember 2011

Sendt til Gjerdrum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelys ved Busstopp Asmyr og Bråte v/Romerike autolakk lyser ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:40, fre. 30 desember 2011

  • Fortsatt mørke lys og tilbakemelding fra vegvesenet uteblir.

    Sendt inn av Bjørn E bakken 07:40, fre. 30 desember 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:58, fre. 27 januar 2012

  • Har purret flere ganger men får bare tilbakemelding om at henvendelsen er oversendt saksbehandler. Vegvesenet bruker altså saksbehandlere til å bytte lyspærer så en kan lure på hva de holder på med.

    Sendt inn av Bjørn E bakken 11:58, fre. 27 januar 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter