Tilbake til alle rapporter

Hull i gate Grannessletta

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:00, man. 12 desember 2011

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Hei. Langs grannessletta, før Grannes skole (fra Stavanger-siden) er det flere hull midt i vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Heisann Dette er en vei som statens vegvesen har ansvar for.

    Sendt inn av Arne Sandvik 10:17, man. 12 desember 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:22, man. 9 januar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter