Tilbake til alle rapporter

Ustabilt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:50, søn. 25 desember 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Ulstein 4 minutter senere

I krysset Legevegen/Prostankerrsgate er gatelyset periodevis ute av drift

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:44, man. 23 januar 2012

  • Problemet er ikke løst.

    Publisert anonymt 16:44, man. 23 januar 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:23, tir. 21 februar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter