Tilbake til alle rapporter

Kumlokk som slår

Publisert av Vidar Brekke 23:50, tir. 21 mai 2013

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 5 minutter senere

Har et kumlokk rett utenfor huset i Eidsvolls gate som slår to ganger (vakkler), metall mot metall, for hver bil som passerer. Og det er ikke rent få biler som passerer her per dag.. Det er meget plagsomt og vi vil sette stor pris på om det blir fiksa.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble fiksa av Bydrift dagen etter jeg meldte. Genialt. FiksGataMi er en flott tjeneste!

    Sendt inn av Vidar Brekke 02:02, lør. 22 juni 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter