Tilbake til alle rapporter

Feil på veiskilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Terje Øvermo 19:59, tir. 19 november 2013

Sendt til Rennesøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

DEt er satt opp skilt inne i Tussabergveien som viser vei til bolig 10-16, men skiltet er feil. Det er merket 10 - 14. Anmoder om at dette blir rettet opp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter