Tilbake til alle rapporter

Overvannsproblematikk

Publisert av Thomas Amundsen 21:42, ons. 25 mars 2015

Sendt til Hedmark og Nord-Odal 3 minutter senere

Her går det stikkrenne igjennom Fv24, som havner rett på min eiendom 34/36. Det står en kommunal kloakkpumpestasjon på området også. Hele området der er overfylt med overvann. Ifølge kartverk er det Overvannsrør ned til elva, men dette må være tett. Jeg har nylig kjøpt eiendommen og ønsker ikke å ha sjø/myr der. Fra gammelt av var dette dyrket mark, men det er jo ikke mulig slik tilstanden er nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:32, tor. 23 april 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter