Tilbake til alle rapporter

40 sone, er det riktig?

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Jon Sundby 17:14, man. 27 mars 2017

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Dette er å betrakte som en klage på at man har 40-sone på denne strekningen. Det reises spørsmål ved regelgrunnlaget som er anvendt her. Dette er til vesentlig ulempe for oss som bruker strekningen daglig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:16, man. 24 april 2017

  • Fikk fin dialog med kommunen på e-post. De var enige med meg. Men - ingen endring så langt.

    Sendt inn av Jon Sundby 18:16, man. 24 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter