Tilbake til alle rapporter

Hull i vei + ugjevnheter i vei

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Hull i vei anonymt 10:43, ons. 27 april 2011

Sendt til Strand og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Hull i tilførsel til fortau (tilførsel til eiendommer langs fortauet). Det er også noen ugevnheter som har eksistert en stund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:00, ons. 25 mai 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter