Tilbake til alle rapporter

Bråkete kumlokk

Publisert av Håkon 17:59, tir. 17 april 2018

Sendt til Bærum og Akershus 1 minutt senere

Ligger ett kumlokk i kjørespor som bråker hver gang noen kjører over.

Dette ble sist utbedret i Juni 2015. Ref: http://www.fiksgatami.no/ report/ 29821

Fint om dette kan løses igjen, tusen takk på forhånd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette ble kjapt sikret med kjegler og i natt ble det løst. Takk for rask hjelp :)

    Sendt inn av Håkon 08:14, tor. 3 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter