Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys langs Morgedalvegen

Rapportert i kategorien Gatelys av Egil Didriksen 21:56, tir. 16 oktober 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kviteseid 3 minutter senere

Vi har i mange kvelder nå, vært uten gatelys i Morgedal (Morgedalvegen). Hva kan være årsaken til dette? Ber om at det blir ordnet snarest, i løpet av onsdag 17.10.2018.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • This problem was fixed very soon.

    Sendt inn av Egil Didriksen 22:57, tir. 13 november 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter