Tilbake til alle rapporter

Farlig glatt sving

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 00:50, lør. 29 desember 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Gjentatte utforkjøringer på sving skolevei i valleveien. Grøft synes dårlig grunnet snø. Ikke merket med stolpe for måker eller andre trafikanter for å vise kant på veien. Ofte høy fart!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter