Tilbake til alle rapporter

Fv107 Hellvikskogvei, to mørke på rad gjennom svingen ved Liaveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Andre Gjørven 10:09, mandag 7 januar 2019

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Stolpene merket 962198 og 962196 (telemerking), to lys på rad, er mørke (den nederste kommer og går). Bør skiftes samtidig med rapportert lampe i krysset ved busstopp Hellvik, og må være et prioritert lyspunkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter