Tilbake til alle rapporter

Biler/tungtrafikk kjører for fort. Ser ukentlig nesten ulykker på morgen når barn ferdes til skolen!

Rapportert anonymt 23:20, mandag 21 januar 2019

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 4 minutter senere

Særlig mye tungtrafikk kjører for fort, men også privatbiler. Er vitne til mange som kjører når barn skal krysse vegen over for å komme seg til skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter