Tilbake til alle rapporter

Asfalt mangler på fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 15:05, torsdag 4 april 2019

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Manglende asfalt. Nå er veiarbeidet i Torsgate/Freyasdalsgate ferdig for lengst, og fortauet har vært uten asfalt i to år. Torsgate ble asfaltert i fjor. Hvorfor blir ikke fortau utenfor Freyasdalsvei 62 også asfaltert ferdig? I tillegg mangler det asfalt på veien i krysset Freyasdalsvei 62/Torsgate, retning Marviksveien. Med det samme det asfalteres, så kan det fint også lappes i de hullene i asfalten som er i fra Torsgate/Freyasdalsvei - retning Marviksveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:25, torsdag 2 mai 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 15:57, torsdag 30 mai 2019, markert som fikset

  • Hull i asfalt dekke

    Sendt inn av Skilt.blakk.bitter@hotmail.com 20:36, tirsdag 20 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter