Tilbake til alle rapporter

Buskas sperrer for sikt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:52, onsdag 2 oktober 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Buskas i krysset (Lungegårdskaien) gjør sikten dårlig. Dette er spesielt et problem for syklister. Fortauet gjør en 90 graders knekk, og man ser ikke rundt svingen pga høyt og tett buskas. Ofte påkjørsel av fotgjengere her, syklister kræsjer, samt nestenulykker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:37, onsdag 30 oktober 2019

  • Dette bør snarest ta tak i, da det daglig er nesten-møteulykker her. Dette er meget billig å eliminere - kun en hekksaks skal til...

    Publisert anonymt 13:37, onsdag 30 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter