Tilbake til alle rapporter

Manglende pullert på gang/sykkelvei

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Jesper Henriksen 21:53, tirsdag 8 oktober 2019

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

På denne gang/sykkelvei er det god plass til å kjøre bil igjennom. Det blir dessverre utnyttet. En enkelt pullert midt på stien kan effektivt forhindre dette helt uten å være til hinder for gående og syklende. I tillegg er en pullert antakelig mye billigere å sette opp enn en bom.

Siden dette er i forlengelse av kommunal vei, men langs med og ut til fylkesvei, vet jeg ikke hvilken etat som har ansvar for stien. Sender derfor via FiksGataMi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter