Tilbake til alle rapporter

Veien mot Slottet

Rapportert i kategorien Hull i vei av Torbjorn Iversen 12:00, fre. 2 august 2013

Sendt til Modalen og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Veien med Slotte tunnellen mot Romarheim er i ekstrem dorlig forfatning, fra ca 1 km før tunnelen og gjennom hele tunellen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:38, søn. 1 september 2013

  • Fantastisk at de ikke gjør noe med dette, veien er i full oppløsning.

    Sendt inn av Torbjorn Iversen 15:38, søn. 1 september 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:49, man. 30 september 2013

  • Veibanene er ekstremt dorlig og består av hull og asfalt i full oppløsning.

    Sendt inn av Torbjorn Iversen 20:49, man. 30 september 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Torbjorn Iversen 08:05, tir. 29 oktober 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter