Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke har fungert på lenge

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:25, ons. 23 desember 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Evje og Hornnes mindre enn et minutt senere

Gatelyset har ikke fungert i dette krysset på svært lang tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble fikset ganske raskt, men etter et par dager røk lyset igjen.

    Publisert anonymt 12:02, fre. 1 januar 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter