Tilbake til alle rapporter

Veglys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:53, ons. 12 oktober 2016

Sendt til Inderøy og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

3 eller flere lys for Fv755 er slukket. Dette berører også tilhørende gangfelt. 3 eller flere lys over Straumbrua (100 meter nordover) er også slukket med samme omfang med tanke på myke trafikanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:40, ons. 9 november 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:40, ons. 9 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?