Tilbake til alle rapporter

Gatelysene fungerer ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:47, tor. 9 november 2017

Sendt til Åmot og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Ingen av gatelysene langs Åsbygdsveien fungerer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene var på i kveld.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:33, fre. 10 november 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:34, fre. 10 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?