Tilbake til alle rapporter

Det er svært ønskelig at fartsgrensen settes ned til 50 forbi bebyggelsen her. Det bor skolebarn her og fartsgrensen forbi husene her er 80!! Vi ser helst at 50 sonen begynner nedenfor feristen og IKKE i begynnelsen av bakken opp til E136.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Marianne Stubbrud 16:01, søn. 21 april 2019

Sendt til Lesja og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Forlengelse av 50 sone.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:10, tir. 21 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?