Tilbake til alle rapporter

Hele drensgrøfta ved veien er borte

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av E-tver@online.no 14:55, søn. 19 mai 2019

Sendt til Tromsø 4 minutter senere

Hele drensgrøfta langs veien på øversida av Storvolltunet, 9104, er igjengrodd. Det har i tillegg vært graving i forbindelse med fiber, noe som har resultert i igjengravi g av drensgrøft mor fellesparkering. Ber om at kommunen retter dette problemet, da overflatevann ikke finner vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:13, søn. 16 juni 2019

  • Om ikke kommunen snart retter dette, må velforeningen ta saken i egne hender og leie minigraver for å rydde grøften.

    Sendt inn av E-tver@online.no 17:13, søn. 16 juni 2019

  • Still open, via questionnaire, 22:41, søn. 14 juli 2019

  • Still open, via questionnaire, 11:25, man. 12 august 2019

  • Still open, via questionnaire, 13:11, man. 9 september 2019

  • Still open, via questionnaire, 14:37, man. 7 oktober 2019

  • Still open, via questionnaire, 17:09, man. 4 november 2019

  • Still open, via questionnaire, 18:16, man. 2 desember 2019

  • Still open, via questionnaire, 22:42, man. 30 desember 2019

  • Still open, via questionnaire, 00:52, tir. 28 januar 2020

  • Still open, via questionnaire, 09:40, tir. 25 februar 2020

  • Drensgrøft er fortsatt ikke utbedret.

    Sendt inn av Espen Tverelv 17:27, tir. 5 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?